Często pytacie mnie czy znam specjalistę od kobiecych tematów – nietrzymanie moczu, profilaktyka przed, w trakcie i po ciąży, praca z blizną po cesarskim cięciu, obniżenie narządów miednicy, endometrioza, czy inne i okazuje się że znam, i to całkiem nieźle, bo mieszkamy ze sobą już z 5 lat.

 

 

Wizytę można zarezerwować przez portal Znany Lekarz

 

 

Podczas jednego ze studenckich balów (sprawdziłem poprawność wymowy w necie) nasze spojrzenia spotkały się – a wyglądało to mniej więcej tak:

 

 

i od tego czasu wiedzieliśmy już, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Kolejnym plusem, oprócz splatających się linii losu, czy konstelacji saturna był fakt, że Joanna zajęła się właśnie terapią ginekologiczną. Co za przypadek!

 

Oprócz standardowego wykształcenia, czyli studiów, pewnie z dwudziestu dziewięciu kursów specjalistycznych, skończyła również seksuologię na SWPS oraz specjalistyczną dwuletnią szkołę osteopatii uroginekologicznej Jonicare co sprawia że ma zdecydowanie szersze podejście uwzględniając w swej pracy także bieżący stan psychiczny pacjentki. Jest empatyczna, troskliwa, i profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu. Wykonuje również badanie USG.

 

Joanne możecie znaleźć w Feminature Clinic na Mokotowie, w Unicare na Woli oraz w Artenamed na Pradze.

Oprócz tego, oczywiście, również w Social Media: Facebook oraz Instagram

 

Wizytę można zarezerwować poprzez bezpośredni kontakt z recepcją w/w placówek, oraz portal Znany Lekarz

W razie jakichkolwiek pytań
zapraszamy do zakładki kontakt.